تخریب کننده بتن Tiss TK 1170

ماده تخریب کننده بتن بدون انفجار بر اساس انبساط آرام و بدون صدا و ایجاد ارتعاش جهت تخریب انواع سازه های بتنی مسلح و غیر مسلح و همچنین در استخراج از معادن و حفر کانال کاربرد دارد. این محصول با ترکیبات آهکی و سایر افزودنی های شیمیایی ساخته شده است.

موارد کاربرد:

مزایا:

مشخصات فنی:

شکل ظاهری پودری
رنگ خاکستری
وزن مخصوص ۱/۴gr /cm۳
PH ۱۳

میزان مصرف:

میزان مصرف به قطر و عمق چال های حفر شده بستگی دارد. بطورکلی برای سنگ، بتن بدون آرماتور در صورتی که دور آن باز باشد در هر متر مکعب ۶ تا ۱۵ کیلو مصرف می شود و درصورتی که دور آن بسته باشد یا در خاک مدفون باشد و یا برای هر متر مکعب بین ۲۰ تا ۵۰ کیلو بسته به لوازم حفاری و فضای کار کتراک مصرف می شود.

روش استفاده:

برای انجام عملیات می بایست برروی بتن مورد نظر سوراخ ایجاد نمائید. برای این کار بهترین سایز مته قطر های ۴۰ ، ۵۰ و ۶۵ میلیمتر می باشد. فاصله سوراخ ها با قطر مته و حجم حفره تخریب کننده می بایست به ترتیب ۲۵، ۳۰ و ۸۰ سانتی متر از یکدیگر باشند.

فاصله اولین سوراخ تا لبه بتن یا سنگ باید حدود ۱۵ سانتی متر باشد. سوراخها را با توجه به مقطع تحت تخریب در جهت های موازی، عمودی و یا افقی می توانید حفر نمائید. درصورت تخریب بتن مسلح بهتر است با توجه به پیوستگی آرماتورها، محل سوراخها را نزدیکتر در نظر گرفت. در تمام موارد دقت نمائید سوراخها به یکدیگر متصل نگردند. عمق سوراخها بهتر است بین ۸۰% الی ۹۰% ارتفاع مقطع تحت تخریب در نظر گرفته شود. پودر تخریب کننده بتن را به نسبت سه کیلو با یک لیتر آب در ظرف پلاستیکی مخلوط کرده و کاملاً هم بزنید تا مخلوطی یکدست و یکنواخت بدست آید و بلافاصله دوغاب را تا ۹۵% ارتفاع سوراخ پر کنید سپس سر سوراخها را با گوه چوبی ببندید و خوب بکوبید.

شرایط نگهداری:

در دمای ۵+ تا ۳۵+ درجه سانتی گراد به دور از انجماد و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.

مدت نگهداری:

در بسته بندی اولیه و باز نشده به مدت ۹ ماه قابل نگهداری می باشد.

بسته بندی:

کیسه ۲۰ و ۲۵ کیلوگرمی

بهداشت و ایمنی:

در صورت تماس با چشم فوراً چشم را با آب تمیز و خنک بشوئید و سریعاً به دکتر مراجعه کنید و در تمام مراحل کار از عینک و دستکش استفاده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code