عایق الیاف دار Tiss FI.210

عایق الیاف دار  Tiss FI.210 محصولی جدید و منحصر به فرد بر پایه فناوری نانو است. این محصول جهت ایزولاسیون درزهای انبساط ساختمان، استخر، پل ها، حمام و سرویس بهداشتی و انواع گچ برگ ها و سمنت بردها می باشد. الیاف موجود در عایق رطوبتی نانو پلیمری الیافدار موجب افزایش استحکام کششی و مقاومت آن را در تنش های کششی ایجاد شده در سازه افزایش می دهد.

در واقع عملکرد الیاف در داخل این عایق رطوبتی نانو پلیمری مانند عملکرد تیشوی موجود در عایق های رطوبتی پیش ساخته نظیر ایزوگام است.

عایق الیاف دار نوعی عایق رطوبتی نانو اکریلیک  است که به دلیل وجود مواد پلیمری درون ترکیبات آن پس از خشک شدن محل را کاملا آب بند می کند.

موارد کاربرد:

مزایای عایق الیافدار تیس:

مشخصات فنی عایق الیاف دار تیس:

حالت فیزیکی خمیری
وزن مخصوص ۱/۵±۰/۰۵gr/cm۳
درصد وزنی جامد ۷۰
جمع شدگی پس از ۲۵ درصد باز شدگی ۹۰ درصد
PH ۰/۵ ± ۷/۵


میزان مصرف:

عایق الیاف دار

نسبت به سطح زیر کار در هر متر مربع ۵/۲ الی ۳ کیلوگرم عایق الیاف دار استفاده می شود تا ضخامت ۵/۱ الی ۲ میلیمتر حداقل در سطح ایجاد شود. بر روی گچ برگ ها و سمنت برد ها در هر متر مربع ۵/۰ کیلوگرم استفاده می شود تا ضخامت ۳۵۰ میکرون ایجاد گردد.

روش استفاده:

نکته مهم اینکه قبل از مصرف عایق الیافدار سطح زیر کار باید عاری از هرگونه گرد و غبار و چربی و ذرات سست باشد و کاملاً شسته و خشک شود و همچنین در هنگام اجرا روی بتن تازه می بایست عمل آوری بتن کاملا رعایت شده باشد و از زمان بتن ریزی حداقل ۲۸ روز گذشته باشد.

عایق الیاف دار توسط انواع ماله و کاردک روی سطح اجرا می شود. در حین اجرای عایق الیافدار بهتر است برای یکنواختی و یکدستی سطح، ماله ای آغشته به آب روی سطح کشیده شود. حداقل زمان خشک شدن بسته به دمای محیط ۲۴ و حداکثر ۷۲ ساعت می باشد.

توصیه می شود که بر روی سطح سیمانی قبل از اجرای عایق الیافدار برای حصول چسبندگی بهتر و بیشتر پرایمر نانو T.N220 (در هر متر مربع ۳۰۰ گرم ) بر روی سطح اجرا شود.

تذکر: عایق الیاف دار را نباید در زمان اجرا به هیچ عنوان رقیق نمود و در دمای کمتر از ۵ درجه سانتیگراد و یا دمای بالای ۳۵ درجه اجرا شود.

شرایط نگهداری عایق الیافدار:

در دمای ۵+ الی ۳۵+ درجه سانتی گراد به دور از انجماد و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.

مدت نگهداری:

عایق الیاف دار تیس در بسته بندی اولیه و باز نشده به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری می باشد.

بسته بندی:

سطل ۵ و ۲۵ کیلوگرمی

ایمنی: 

شرکت سفیدبام کرمانیان با برند تجاری تیس و با سال ها سابقه به عنوان بزرگترین و مجهز ترین کارخانه تولید کننده و توزیع کننده عایق سفید ، عایق الیاف دار ، نماهای مینرال ،افزودنی های بتن، روان کننده بتن ، نمای پایه سیمان، ملات های آماده ، ضدیخ بتن ، انواع پرایمر نانو، ماستیک، عایق های رطوبتی مایع، چسب های ساختمانی، ژل های میکروسیلیس، رنگ ها و نماهای تیس در جنوب و شرق کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code