عایق محافظ ایزوگام تیس (T.IP243) پوشش روی ایزوگام

با توجه به متریال ایزوگام که از مواد نفتی تشکیل شده در اثر تابش خورشید و گرمای تابستان مواد فرار موجود در آن از محیط خارج شده و باعث خشک شدن و از دست دادن حالت انعطاف پذیری وهمچنین انبساط و انقباض های شب و روز هم باعث ترک خوردن و جداشدگی از سطح پشت بام و پایین آمدن عمر و کارایی و گرمای تابستان ایزوگام میگردد.

لذا شرکت سفید بام کرمانیان اقدام به تولید پوشش محافظ ایزوگام نموده که نه تنها باعث محافظت از ایزوگام می نماید بلکه این پوشش عایق بوده و در محل هایی که ایزوگام ترک خورده و یا خاصیت خود را از دست داده باشد مجددا” عایق می نماید.

عایق محافظ ایزوگام تیس با اجرای آسان توسط قلم و یا تی و یا بصورت پاشش یک لایه محافظ و عایق بر روی سطح ایزوگام ایجاد می نماید که این پوشش سالها ایزوگام شما را از تابش نورخورشید – سرما و یخ زدگی محافظت نموده و عمر آن را چندین برابر میکند و همچنین باعث عدم انتقال سرما و گرما به داخل ساختمان می گردد.

مشخصات فنی:

حالت فیزیکی مایع و سیکوز
رنگ سفید
PH 7±0/5
ویسکوزیته >141 KU
درصد جامد ۷۵%
دانسیته ۱/۶۸ g/cm3

روش مصرف

سطح زیر کار می بایست تمیز- عاری از گردو غبار و چربی باشد . مناطق ترک خورده و یا طبله شده قبل از اجرا می بایست اصلاح گردد .

محافظ ایزوگام را جهت اجرا توسط دستگاه پاشش میتوانید با ۱۰ الی ۱۵ درصد آب رقیق نمایید در غیر اینصورت برای استفاده با برس و یا طی ۵ تا ۱۰ درصد آنرا رقیق نموده و برروی سطح در دوست اجرا کنید در هر دست ۳۰۰ گرم مواد را روی سطح بخوابانید پس از اجرای دست اول و خشک شدن سطح دست دوم را اجرا کنید .

تذکر:در صورت وجود ترک خوردگی بر روی سطح ایزوگام ابتدا ترک ها را کاملا تمیز نمایید سپس با عایق محافظ  ایزوگام جای ترک فضا ایزوگام را پر کنید و پس از خشک شدن بر روی آن عایق محافظ ایزوگام تیس کد(T.IP243)را اجرا کنید.

و در صورت جدا شدن ایزوگام از سطح ابتدا قسمت جدا شده را کاملا حذف نمایید سپس قسمت حذف شده را ایزوگام مجدد نموده و کل سطح را با عایق محافظ ایزوگام پوشش دهید.

شرایط نگهداری

در محیط سرپوشیده، دور از نور خورشید و یخ زدگی نگهداری شود.

مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه و باز نشده ۹ ماه

بسته بندی

سطل های ۵، 12 و 30 کیلوگرم

ایمنی و بهداشت

این محصول غیر سمی است در صورت تماس با چشم با آب سرد فراوان شست و شودهید ودرصورت بروز حساسیت به پزشک مراجعه شود.* درهنگام اجرا از دستکش استفاده شود

موارد کاربرد:

  • اجرا برروی ایزوگام های قدیمی و نو
  • اجرا برروی سطح قیر گونی
  • اجرا برروی سطح آسفالت و موزاییک

مزایا:

  • محافظت از ایزوگام در برابر گرما و سرما
  • جلوگیری از ترک خوردن ایزوگام
  • طولانی کردن عمر ایزوگام
  • عایق نمودن قسمت هایی که ایزوگام جدا شده و ترک خورده است

تماس فوری