مایع واتر پروف  Tiss WC 340

محلول آبی ضد آب کننده سطح بتن با ایجاد خواص هیدروفوبیک که به صورت پاششی بر روی سطح اجرا می شود. جهت ضد آب نمودن کامل بتن و ملات لازم است آن را در ترکیب بتن تازه استفاده نمود.

موارد کاربرد :

مزایا:

مشخصات فنی:

Standard Name of parameter and

Unit of measure

Liquid WC1131 of grade V
Liquid from light yellow to brown Appearance
۱,۳۰ – ۱,۱۴ Density at temperature ( 20+0,5)˚c , g/cm۳
Not more than 17 Alkalinity in terms of KOH, %
۲۳-۳۳ Mass fraction of solids,%
Passed the test Water-repellent ability

میزان مصرف:

هیدروفوب نمودن حجمی: میزان تقریبی ۰/۱ الی ۰/۲ درصد گچ یا سیمان مصرفی می باشد.

هیدروفوب نمودن سطح: به نوع محصول و میزان اسفنجی بودن آن و به میزان هیدروفوب نمودن بستگی دارد. یک لیتر واترپروف با ۱۰ لیتر آب رقیق شود.

روش استفاده:

جهت تهیه بتن یا ملات ضد آب در حدود ۰/۱ تا ۰/۲ درصد سیمان مصرفی به آب مصرفی بتن اضافه می شود. جهت ضد آب نمودن سطح بتن ۱ کیلوگرم از مایع واترپروف را با ۱۰ لیتر آب رقیق نموده و در دو مرحله به صورت پاششی و یا با استفاده از برس روی سطح کار اجرا می گردد.

تذکر: همیشه بر روی یک نمونه کوچک به منظور تعیین مقدار مایع امولسیون برای استفاده در یک مورد خاص آزمایش کنید تا میزان مورد نیاز به دست بیاید.

شرایط نگهداری:

در دمای ۵+ درجه سانتیگراد تا ۳۵+ درجه سانتیگراد،در ظرف استاندارد و .در مکان خنک، خشک، با تهویه هوای مناسب، دور از رطوبت، نور مستقیم خورشید و مواد اسیدی نگهداری شود.

مدت نگهداری:

در شرایط نگهداری مناسب و ظرف استاندارد به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری می باشد.

ذخیره سازی بیش از تاریخ تعیین شده بر روی بر چسب الزاما به معنی این نیست که محصول غیر قابل استفاده است، اما نیاز به بررسی محصول قبل از استفاده می باشد.

بسته بندی:

دبه ۲۰ کیلوگرمی

بهداشت و ایمنی:

مایع Tiss WC 340 دارای خواص قلیایی می باشدو به همین دلیل در صورت تماس با پوست، غشاهای مخاطی و چشم باعث حساسیت می شود و از تماس با آن، بدون وسایل حفاظتی اجتناب شود و از عینک و دستکش و ماسک استفاده شود.بعد از کار دست ها را به خوبی بشویید. در صورت تماس با مایع بدون تعمل با آب شسته شود و به دکتر مراجعه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code