نمای دیاموند Tiss D 740

نمای دیاموند محصولی است پایه آب و کاملاً ضد آب در برابر شرایط بد جوی که دارای پودرهای معدنی رنگی می باشد. این نما با دوام و ماندگاری بسیار زیاد و با کمترین مقدار جذب آلودگی می باشد و به گونه ای طراحی شده است که در برابر تغییرات شیمیایی بتن مقاوم است. این محصول برای تزیین و محافظت ازسطوح خارجی ایده آل می باشد و باعث دوام و افزایش طول عمر سطوح سیمان اندود و بتنی می شود.

موارد کاربرد:نمای دیاموند

   مزایا:

 

مشخصات فنی:

حالت فیزیکی
خمیری و مات
رنگ رنگ های متنوع
وزن مخصوص ۱/۸gr /cm۳
درصد مواد جامد ۶۵
انعطاف پذیری خوب
نقطه اشتعال غیر قابل اشتعال
ضد آب بسیار خوب
ضد خراشیدگی عالی
مقاومت در برابر حلال و مواد شیمیایی بسیار عالی

نمای دیاموند

میزان مصرف:

به صورت پاششی: ۱/۲ الی ۱/۵ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد.

به وسیله رولر: ۲ الی ۳ کیلوگرم در هر مترمربع می باشد.

روش استفاده:

برای استفاده از نمای دیاموند سطح مورد پوشش باید سالم، پاکیزه، خشک و کاملاً عاری از گرد و غبار، روغن، حباب و تخلخل باشد. همه ی آثار لک و آلودگی پاک شود. بر روی سطوح گچی و غبارآلود، همه ی ذرات معلق باید با برس زنی زبر و سخت از سطح مورد نظر زدوده شود. بهتر است قبل از اجرا یک لایه پرایمر تیس بر روی سطح پاشیده شود. دمای سطح مورد پوشش باید حداقل ۱۰ درجه سانتی گراد بوده و نیز حداقل ۳ درجه سانتی گراد بالاتر از نقطه ی شبنم هوا و رطوبت مربوطه در پیرامون سطح مورد نظر باشد ( نقطه شبنم، درجه ای از سردی هواست که در آن شبنم تشکیل می شود).

جهت اجرا بوسیله پاشش افشانه ای با ۱۰ درصد آب رقیق شده و به خوبی همزده شود و سپس اجرا شود. جهت اجرا بوسیله غلطک به خوبی همزده شود و سپس اجرا گردد.

مدت زمان خشک شدن عموماً به جریان هوا در محیط پیرامون، دمای محیط، ضخامت رنگ و شمار لایه ها بستگی داشته و به همان نسبت تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. ارقام ارائه شده در جدول با رعایت ملاحظات زیر محاسبه شده اند.

دمای سطح مورد پوشش ۱۰درجه سانتیگراد ۲۳ درجه سانتیگراد ۴۰ درجه سانتیگراد
زمان خشک شدن سطح ۸ ساعت ۴ ساعت ۳ ساعت
زمان خشک شدن کامل ۴۸ ساعت ۲۴ ساعت ۱۸ ساعت

شرایط نگهداری:

این محصول باید مطابقت با مقررات ملی مورد نگهداری و انبارداری قرار گیرد. محصول باید در یک مکان خشک با تهویه ی مطلوب دردمای ۵+ الی ۳۵+ درجه سانتی گراد و دور از انجماد و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. همچنین ظروف محتوی رنگ باید کاملاً در بسته و نفوذناپذیر نگه داشته شوند.

مدت نگهداری:

در بسته بندی اولیه و باز نشده به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری است.

بسته بندی:

سطل ۳۰ کیلوگرمی

نمای شیک,نمای ساختمان,نما ساختمان,نمای دایموند,نما مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code