چسب کاشی پودری چیست؟

چسب کاشی یک ماده بسیار چسبنده و قدرتمند است که برای اتصال انواع کاشی وسرامیک به سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب کاشی پودری یکی از بهترین و پرکاربردترین مواد موجود در بازار است که بسیاری از کاشی کار ها از آن استفاده می کنند و پیمانکاران ساختمانی آن را بهترین ماده موجود برای نصب کاشی ها می دانند.

اگر بخواهیم تمام مصالحی که برای چسباندن کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرند را با هم مقایسه کنیم، چسب کاشی پودری قدرتمندترین ماده ای است که می توانید از آن بهره ببرید.

استفاده از ملات و سیمان برای نصب کاشی دارای معایب فراوانی است به همین دلیل استفاده از این محصول برای چسباندن کاشی‌ها و اجرای کاشی‌ کاری مورد توجه قرار گرفته است که به دو شکل خمیری و پودری در بازار موجود می باشند.

(۱)◄چسب کاشی خمیری

یکی از مدل های موجود و پرکاربرد چسب کاشی؛ چسب های خمیری هستند. این چسب ها بر پایه رزین های آکریلیک، الیاف و پودر های معدنی و مواد غلظت دهنده تولید می شوند.

(۲)◄چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری در واقع ترکیبی از سیمان تقویت شده با پلیمر هستند که علاوه بر کاشی می توان برای چسباندن برخی سنگ ها و سرامیک هم از آنها استفاده کرد.

این مدل چسب ها پس از خشک شدن در برابر رطوبت مقاوم هستند و این مقاومت به دلیل وجود پلیمر خاصی است که در تولید این چسب ها مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین وجود پلیمر باعث می شود تا عمل آب بندی سطح نیز خود به خود انجام شود.

استفاده از چـسب کـاشی بر خلاف روش سنتی نیازی به اجرای عملیات دوغاب ریزی ندارد و به همین سبب موجب کاهش هزینه نصب و افزایش سرعت کار می گردد.


انواع چسب کاشی پودری تیس

کاربرد چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری

مزایا استفاده از چسب کاشـی پودری

یکی از محصولات منحصر به فرد شرکت سفید بام کرمانیان چسـب کـاشی پول (POOL) با برند تیس است، این محصول علاوه بر نصب و چسباندن کاشی و سرامیک به عنوان عایق رطوبتی مناسب و مقاومی برای کانال ها، سرویس های بهداشتی ، مخازن آب و استخرها نیز کاربرد دارد و بخاطر کارایی و فرمولاسیون خاص ؛ مقدار زیادی از هزینه های آب بندی و عایق کاری را کاهش می دهد.

انواع چسـب های کـاشی و سرامیک تیس

◊ چسـب کاشی پلاس

◊ چسب کاشی فلکس

◊ چسب کاشـی سوپر

◊ چسـب کـاشی پـول

◊  چسـب کـاشـی کف