کفپوش سخت صنعتی Hard Floor Top 1030 یک مخلوط خشک سیمانی آماده برای مصرف بوده که بر مبنای مصالح سخت می باشد . محصول فوق از سنگدانه های مقاومی تشکیل شده که در مقابل سایش و فرسایش به علت ویژگی های فیزیکی،مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .

توجه :

این محصول در رنگ های مختلف موجود می باشد ( سبز – زرد – قرمز و … )

استاندارد :

تولید این محصول مطابق با استاندارد های DIN1100-A 0/5 می باشد که در یک لایه برای حالت ها و موارد با فشار و تنش سنگین طبق استاندارد DIN 18560 قسمت هفتم و طبق کلاس نیرو و استحکام ZE 65 A/F به کار می رود .

موارد کاربرد :

برای اجرای پوشش صنعتی در صنایع سنگین ، سالن های تولید و سطوح صنعتی که در معرض تنش ها و فشارهای سنگین هستند و همچنین در کف های صنعتی به منظور بهبود سختی سطح و مقاومت در مقابل سایش کف هایی است که تحت تنش مستقیم در صنایع داخل سالن و خارج از سالن هستند .

مزایا :

* ضریب مقاومت بالا در مقابل سایش و فرسودگی
* مقاوم در مقابل بنزین ، روغن های معدنی و حلال ها
* ضد آب ، مناسب برای فضاها و سالن های مرطوب
* ضد لغزش و غیر قابل سرخوردگی
* پیوندی یکپارچه با بتن تازه ایجاد می کند
* بدون کلراید
* بی ضرر از لحاظ فیزیولوژیکی
* کیفیت یکنواخت

میزان مصرف :

به ازای هر یک متر مربع تقریباً ۱ الی ۱/۵ کیلوگرم به ازای هر میلی متر ضخامت لایه مصرف می شود پیشنهاد می گردد که از ۶/۵ تا ۷ کیلوگرم در هر متر مربع استفاده شود.

روش مصرف :

پس از بتن ریزی ، هنگامی که بتن تا حدودی سفت گردیده به صورتی که بتوان روی آن راه رفت عملیات اجرا آغاز می گردد ( خشکه پاشی) تکمیل کف نهائی با استفاده از ماله پروانه ای زمانی انجام گیرد که کف به قدر کافی خشک باشد . در این رابطه توصیه می گردد از مشاوره رایگان کارشناسان فنی شرکت استفاده نمائید.

بسته بندی :

به صورت پودر آماده در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی موجود می باشد . در صورت سفارش مشتری در بسته بندی خاص نیز قابل تحویل است

طریقه نگهداری :

این محصول در بسته بندی اصلی به دور از رطوبت و گرمای شدید ۱۲ ماه قابل مصرف می باشد .

بهداشت و ایمنی :

به هیچ عنوان نباید با چشم تماس پیدا کند . در صورت تماس این محصول با چشم سریعاً با مقدار فراوانی آب شستشو نموده و به پزشک مراجعه فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code