شماره تماس  : 09120501976   

آدرس: کرمان، شهرک صنعتی شماره یک (جاده جوپار)، بلوار افراء، خیابان ششم شرکت سفید بام کرمانیان

خرید چسب هبلکس، شرکت و کارخانه چسب هبلکس

خرید چسب هبلکس، شرکت و کارخانه چسب هبلکس

 

خرید چسب هبلکس، شرکت و کارخانه چسب هبلکس

 

چرا باید چسب هبلکس را برای بلوک AAC را انتخاب کرد؟

AAC دارای نام های زیادی مانند بتن سلولی اتوکلاو شده، بلوک سبک بتنی هوادار، بتن هوادار اتوکلاو شده، یا همان بتن گازی سبک یا متخلخل و بسیاری موارد دیگر است. امروزه مردم به دلایل متعددی استفاده از بلوک های AAC را به آجر سنتی ترجیح می دهند. این بلوک ها سبک تر و انعطاف پذیرتر هستند، دوام بیشتری دارند و عمر طولانی دارند. علاوه بر این، این بلوک ها در اندازه های سفارشی موجود هستند و حتی بلوک های شکسته نیز قابل استفاده هستند. نیاز به نگهداری زیادی ندارند و سازگار با محیط زیست هستند. برای ساخت و ساز آن ها قبلا از ملات ماسه سیمان استفاده می شد که مقرون به صرفه نبود.

 

 

 

چسب بلوک هبلکس AAC نسبت به ملات سیمان سنتی مزایای زیادی دارد. بسیاری از شرکت ها به جای کاربرد هزینه بر و زمان بر ملات سیمان به استفاده از چسب هبلکس روی آورده اند. استفاده از ملات های اتصال بلوکی مزایای زیادی دارد. در زیر به چند مورد از آنها پرداخته می شود:

هزینه ساخت پایین: چسب هبلکس بلوک ضخامت کافی را دارد و اتصالی قوی را تضمین می کند، و به طور قابل توجهی بر هزینه ملات ساخت و ساز تاثیر می گذارد و در مقایسه با ملات معمولی مقدار بسیار کمتری از چسب هبلکس در ساخت و ساز استفاده می شود.

زمان ساخت کمتر: ملات معمولی نیاز به اختلاط مناسب قبل از استفاده دارد که بسیار زمان بر است. در حالی که چسب هبلکس بلوک آماده استفاده است و از قبل مخلوط شده است. قبل از استفاده فقط باید آب به آن اضافه شود. به همین دلیل، مدت زمان لازم برای ساخت و ساز را کوتاه کرده است. یک مدت زمان ساخت کمتر نیز می تواند منجر به کاهش هزینه های نیروی کار شود.

سازگار با محیط زیست: مارک های خوب چسب بلوک AAC ، مانند چسب هبلکسTiss HB 600، خود پخت هستند. آنها نیازی به آب اضافه در مراحل بعد از کار ندارند، بنابراین مصرف آب را در محل ساخت و ساز کاهش می دهند. علاوه بر این آنها هیچ ضایعاتی ندارند و یا ضایعات بسیار کمی از خود به جا می گذارند.

کیفیت چسب ثابت: ملات معمولی به موادی نیاز دارد که ممکن است از سازندگان مختلف تهیه شود که باعث ناسازگاری آن می شود، و در نتیجه منجر به کیفیت ساخت و ساز نه چندان خوب می شود. چسب هبلکس Tiss HB 600 بلوک AAC به هیچ ترکیب اضافه ای جز نیاز ندارد و کیفیت فوق العاده و ثابتی را ایجاد می کند.

به طور ویژه برای انواع بلوک طراحی شده اند: چسب های اتصال هبلکس Tiss HB 600، به طور ویژه برای اتصال انواع بلوک ها طراحی شده اند و به سازنده کمک می کنند تا به ساخت و ساز با کیفیت برتر دست یابد. آنها را می توان با توجه به الزامات ساخت و ساز، به طور سفارشی نیز ساخت.

 

چسب هبلکس Tiss HB 600
یک چسب پایه سیمانی پلیمری ست که برای چسباندن قطعات هبلکس و انواع بلوک های دیواری استفاده می گردد. چسبندگی عالی، کیفیت بالا، قیمت مناسب، استحکام و مقاومت بالا و مقاومت در برابر رطوبت از خواص منحصر به فرد این چسب می باشد و نیاز به هیچ افزودنی دیگری ندارد. این ملات پلیمری تنها با افزودن آب به آن آماده مصرف می باشد.

چسب هبلکس Tiss HB 600

 

ویژگی ها
• چسباننده و اتصال دهنده قطعات هبلکس ( بلوکهای AAC)، بسیار مقاوم در برابر رطوبت و آب
• چسباندن واتصال بلوک های سبک CLC، همرا ه با چسبندگی عالی به سطح
• در هنگام چسباندن و اتصال بلوک های سیمانی سبک، درصد مصرف بسیار پایینی دارد و از این رو بسیار مقرون به صرفه است.
• در دو رنگ خاکستری و سفید، جهت هموار کردن و تسطیع سطوح داخلی و خارجی دیوارها، قابلیت آماده نمودن سریع و آسان

Call Now Button