شماره تماس  : 09120501976   

آدرس: کرمان، شهرک صنعتی شماره یک (جاده جوپار)، بلوار افراء، خیابان ششم شرکت سفید بام کرمانیان

گروت اپوکسی ضد اسید

 

شرکت سفید بام کرمانیان

«اولین و بزگ ترین تولید کننده درجنوب شرق کشور»

عنوان:

(گروت اپوکسی ضد اسید)

 

گروت اپوکسی ضد اسید:

گروت اپوکسی ضد اسید گروت سه جزیی بوده که بسیار ملاتی توانمند است که پس از ترکیب اجزاء آماده مصرف می شود و از نظر کیفیت و مقاومت نسبت به همه گروت های پایه سیمانی بهتر است .همچنین بر پایه رزین‌های اپوکسی به همراه مصالح معدنی با دانه بندی دقیق و وزن متعارف است که برای گروت ریزی در شرایطی که نیازمند مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در شرایطی که انتظار تحمل بارهای استاتیکی و دینامیکی در کنار مقاومت در برابر مواد شیمیایی مد نظر است، می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. استفاده از مصالح با دانه بندی استاندارد در تولید گروت، مقاومت مکانیکی بالا، چسبندگی فوق العاده به بتن و فولاد، سخت شدگی بدون انقباض از دیگر ویژگی‌های گروت اپوکسی مقاوم شیمیایی می‌باشد. گروت اپوکسی بدون روانی و شره است و از این رو می توان در کلیه سطوح افقی و عمودی و بالاسری از آن استفاده نمود.گروت اپوکسی از سیمان ، سنگدانه ، فیلرها ، الیاف ، رزین و هاردنر اپوکسی و افزودنی های خاص دیگر فرموله و تولید شده است. عمده مصرف گروت اپوکسی نصب و ثابت سازی ماشین آلات و تجهیزات سنگین که تحت فشارهای استاتیکی بالایی هستند ، است . این گونه سازه ها ، عموما به جز انتقال نیروهای فشاری به بیس پلیت ها ، تنش های کششی و خمشی مضاعفی را نیز به مقاطع تکیه گاهی وارد می کنند . از این رو استفاده از گروت اپوکسی برای این منظور گزینه مناسبی است. گروت اپوکسی دارای خاصیت سیالیت بالایی است و به راحتی نقاط دور دست مورد اجرا را پر می کند.

مقاومت فشاری نهایی حاصله پس از اجرای گروت اپوکسی به مراتب بالاتر از نتایج حاصله پس از اجرای گروت های پایه سیمانی است . از دیگر مصارف گروت های پایه اپوکسی می توان به نصب و ثابت سازی ماشین آلات دینامیک و ایستا در پالایشگاهها ، نیروگاهها و پتروشیمی ها اشاره نمود . از دیگر موارد استفاده گروت اپوکسی نصب و کاشت میلگرد داخل بتن به جهت مقاوم سازی یا افزودن مقطع به سازه می باشد. گروت باید قوام یافته و سیال باشد و در حالت معمولی جاری شود. مجموعه موارد ذکر شده نیازمند همگونی مخلوط، مواد چسباننده و مصالح سنگی و مواد افزودنی است. اگر مخلوط گروت در کارگاه ساختمانی ساخته شود و از مصالح سنگی موجود استفاده شود، دانه بندی مناسب در گروت بدست نخواهد آمد.

گروت اپوکسی ضد اسید به گونه‌‌ای خاص فرموله شده است که پس از اختلاط به ملاتی بدون جمع شدگی و انقباض تبدیل شده و به آسانی برای مواردی چون بستر سازی، گروت ریزی، نصب میلگرد یا پرکردن حفره‌ها به کار برد. همچنین برای تنظیم ارتفاع بیس پلیت و صفحه پای ستون‌ها و پایه‌ها کاربرد دارد. گروت اپوکسی با استفاده از رزین‌های اپوکسی خاص و دانه بندی مناسب تولید می‌شود و قابلیت گروت ریزی آسان در فضاهایی با ضخامت محدود را دارد.

مزایا گروت اپوکسی:

  • دارای مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا
    • مقاوم در برابر سایش و خوردگی در تماس با اسیدها و بازها
    • کسب سریع مقاومت در 24 ساعت اولیه
    • چسبندگی بسیار بالا به بتن و فولاد
    • مقاومت عالی کششی، خمشی و فشاری

 

محصولات شرکت سفید بام کرمانیان:

گروت اپوکسی Tiss G.1004

گروت اپوکسی تیس 1004 محصولی سه جزئی بر پایه رزین های اپوکسی می باشد که پس از اختلاط، تشکیل ملات با استحکام و انعطاف پذیری بالا می دهد. گروت اپوکسی با توجه به بالا بودن مقاومت های مکانیکی و شیمیایی جهت عملیات سنگین و نصب ماشین آلات فوق سنگین که نیاز به چسبندگی زیاد و مقاومت های فشاری و خمشی بسیار بالا وتحت فشارهای استاتیکی بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگرمصارف گروت اپوکسی میتوان به نصب و ثابت سازی ماشین آلات دینامیک و ایستا در پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و پتروشیمی ها اشاره نمود و نیز برای نصب و کاشت میلگرد داخل بتن برای مقاوم سازی و یا افزودن مقطع به سازه مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

گروت اپوکسی Tiss G.1004

 

 

Call Now Button