آدرس: کرمان، شهرک صنعتی شماره یک (جاده جوپار)، بلوار افراء، خیابان ششم شرکت سفید بام کرمانیان

عایق محافظ ایزوگام تیس (T.IP243) پوشش روی ایزوگام

با توجه به متریال ایزوگام که از مواد نفتی تشکیل شده در اثر تابش خورشید و گرمای تابستان مواد فرار موجود در آن از محیط خارج شده و باعث خشک شدن و از دست دادن حالت انعطاف پذیری وهمچنین انبساط و انقباض های شب و روز هم باعث ترک خوردن و جداشدگی از سطح پشت بام و پایین آمدن عمر و کارایی و گرمای تابستان ایزوگام میگردد.

لذا شرکت سفید بام کرمانیان به عنوان بهترین شرکت تولیدکننده انواع عایق، اقدام به تولید پوشش محافظ ایزوگام نموده که نه تنها باعث محافظت از ایزوگام می نماید بلکه این پوشش عایق بوده و در محل هایی که ایزوگام ترک خورده و یا خاصیت خود را از دست داده باشد مجددا” عایق می نماید.

عایق محافظ ایزوگام تیس با اجرای آسان توسط قلم و یا تی و یا بصورت پاشش یک لایه محافظ و عایق بر روی سطح ایزوگام ایجاد می نماید که این پوشش سالها ایزوگام شما را از تابش نورخورشید – سرما و یخ زدگی محافظت نموده و عمر آن را چندین برابر میکند و همچنین باعث عدم انتقال سرما و گرما به داخل ساختمان می گردد.

مشخصات فنی:

حالت فیزیکیمایع و سیکوز
رنگسفید
PH7±0/5
ویسکوزیته>141 KU
درصد جامد۷۵%
دانسیته۱/۶۸ g/cm3

روش مصرف 

روش مصرف عایق رطوبتی و عایق محافظ ایزوگام تیس کمی متفاوت است؛ در این محصول سطح زیر کار می بایست تمیز- عاری از گردو غبار و چربی باشد . مناطق ترک خورده و یا طبله شده قبل از اجرا می بایست اصلاح گردد .

محافظ ایزوگام را جهت اجرا توسط دستگاه پاشش میتوانید با ۱۰ الی ۱۵ درصد آب رقیق نمایید در غیر اینصورت برای استفاده با برس و یا طی ۵ تا ۱۰ درصد آنرا رقیق نموده و برروی سطح در دوست اجرا کنید در هر دست ۳۰۰ گرم مواد را روی سطح بخوابانید پس از اجرای دست اول و خشک شدن سطح دست دوم را اجرا کنید .

تذکر:در صورت وجود ترک خوردگی بر روی سطح ایزوگام ابتدا ترک ها را کاملا تمیز نمایید سپس با عایق محافظ  ایزوگام جای ترک فضا ایزوگام را پر کنید و پس از خشک شدن بر روی آن عایق محافظ ایزوگام تیس کد(T.IP243)را اجرا کنید.

و در صورت جدا شدن ایزوگام از سطح ابتدا قسمت جدا شده را کاملا حذف نمایید سپس قسمت حذف شده را ایزوگام مجدد نموده و کل سطح را با عایق محافظ ایزوگام پوشش دهید.

شرایط نگهداری

در محیط سرپوشیده، دور از نور خورشید و یخ زدگی نگهداری شود.

مدت نگهداری

در بسته بندی اولیه و باز نشده ۹ ماه

بسته بندی

سطل های ۵، 12 و 30 کیلوگرم

ایمنی و بهداشت

این محصول غیر سمی است در صورت تماس با چشم با آب سرد فراوان شست و شودهید ودرصورت بروز حساسیت به پزشک مراجعه شود.* درهنگام اجرا از دستکش استفاده شود

موارد کاربرد:

  • اجرا برروی ایزوگام های قدیمی و نو
  • اجرا برروی سطح قیر گونی
  • اجرا برروی سطح آسفالت و موزاییک

مزایا:

  • محافظت از ایزوگام در برابر گرما و سرما
  • جلوگیری از ترک خوردن ایزوگام
  • طولانی کردن عمر ایزوگام
  • عایق بندی قسمت هایی که ایزوگام جدا شده و ترک خورده است

Call Now Button