Apex محصولی متفاوت با کیفیت ماندگار

Apex یک محصول دو جزیی است،که در یک فرایند بسیار حرفه ای تولید می گردد.این محصول را به راحتی می توان روی هر سطحی از جنس گچ،سیمان،کاشی و سرامیک اجرا نمود.این محصول پس از خشک شدن به یک ماده کاملاً انعطاف پذیر تبدیل شده و می تواند دما را از -۵۰ تا +۸۰ درجه به راحتی تحمل نماید.این ویژگی منحصر بفرد در ایزوگام به چشم نمی خورد.

چسبندگی بالای Apex بدون نیاز به حرارت یکی دیگر از این ویژگی هاست. Apex را پس از ترکیب کردن می توانید با قلم مو ، غلتک و حتی ماله بر روی سطوح متخلخل و صاف اجرا نمایید.پس خود شما هم می توانید به راحتی آن را اجرا کنید(صرفه جویی در هزینه نصب).میزان مصرف این محصول بسته به میزان تخلخل روی سطح ۲ تا ۶ کیلوگرم در هر متر مربع مشخص شده است.به عنوان مثال متوسط مصرف در هر متر مربع ،بر روی تایل های گچی کناف ۲ کیلوگرم و در دیوارهای سیمانی متخلخل برای دو دست اجرا ۶ کیلوگرم محاسبه شده است.این محصول بدون نیاز به حرارت در هر سطح عمودی و افقی قابل اجرا است .این در حالی است که موارد مشابه سنتی در سطوح عمودی به خوبی نمی چسبند.

این محصول با استانداردهای ASTM C241, ASTM C140,ASTM C190,ASTM C348 مطابقت دارد .ایجاد یک لایه از Apex بر روی سطح، آن سطح را کاملاً ضد آب و مقاوم در برابر فشار مثبت و منفی آب می نماید.این ویژگی خاص در استخرها ،حوضچه های آب و مخازن نگهداری آب آشامیدنی از جمله برتری های این محصول نسبت به محصولات مشابه خود به حساب می آید.این محصول را می توان جهت آب بندی پشت بام،کلیه استخرها، سپتیک ها ،منهول ها ،خطوط بتنی انتقال آب و فاضلاب،آب بندی مخازن سنگی و آجری و بتنی استفاده نمود.

آب بندی کف سرویس های بهداشتی و دیوارهای حمام عمدتاً به روش های سنتی مشکلات و معضلات خاص خود را به همراه دارد.این در حالی است که انتخاب درست یک محصول،می تواند شما را در رسیدن به سر منزل مقصود یعنی یک آب بندی اصولی و استاندارد و کاهش هزینه ها همراهی نماید.

Apex محصولی است منحصر از هر آنچه تا به حال مصرف کرده اید،سازگار با محیط زیست و دوستدار شما.دارای قیمتی بسیار مناسب تر از کلیه عایق های سنتی موجود در بازار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *